Покров Вторник 20.03.18, 04:56
Информационный портал города Оджоникидзе - Главная
Главная » 2014 » Июнь » 12 » На Дніпропетровщину вперше з офіційним візитом прибуде народний депутат України Мустафа Джемілєв
13:09
На Дніпропетровщину вперше з офіційним візитом прибуде народний депутат України Мустафа Джемілєв

Про це повідомив радник губернатора Борис Трейгерман під час брифінгу.

17 червня на Дніпропетровщині очікується перший офіційний візит народного депутата України, діяча кримськотатарського національного руху, голови Меджлісу кримськотатарського народу в 1991 - 2013 роках, людини, яка подана на Нобелівську премію миру 2015 - Мустафи Джемілєва. Саме він одним з перших став на захист кримського народу і повернення Криму Україні. І сьогодні безстрашно продовжує свою боротьбу, тому що знає - свобода народу - безцінна.

«Дніпропетровщина теж стала центром миру і спокою в Україні. Ігор Валерійович Коломойський відкрито оголосив війну сепаратизму і зробив все, щоб досягти стабільності і не дати можливість поширенню кризи по всій Україні. Наші два народи, дві релігії, які не з чуток знають про війну та репресії, не хочуть сьогодні, щоб їх поділяли за національною ознакою, ми об'єднаємося в ім'я миру і стабільності в Україні», - зазначив Борис Трейгерман.

Під час візиту передбачається підписання Меморандуму про взаємодопомогу кримських татар і жителів Дніпропетровщини в боротьбі за мир на Україні. Передбачається, що Меморандум після зустрічі підпишуть голова Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Коломойський та народний депутат України Мустафа Джемілєв.

Також передбачається, що Мустафа Джемілєв відвідає Штаб національного захисту Дніпропетровської області.

Категория: Область | Просмотров: 1072 | Добавил: admin
Всего комментариев: 0
avatar