Покров Воскресенье 21.01.18, 11:43
Информационный портал города Оджоникидзе - Главная
Главная » 2014 » Май » 23 » На Дніпропетровщині завершується підготовка до виборчого процесу – до виборів залишилося менше 2-х діб
14:14
На Дніпропетровщині завершується підготовка до виборчого процесу – до виборів залишилося менше 2-х діб

До позачергових виборів Президента України 2014 залишилося менше 2 діб. Дніпропетровщина завершує підготовку до виборчого процесу. Наразі на всі окружні виборчі комісії регіону з ЦВК доставлені бюлетені. Вони знаходяться під посиленою цілодобовою охороною співробітників МВС. Також для того, щоб уникнути під час виборів надзвичайних ситуацій на виборчих дільницях, Державна служба з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області повторно проводить перевірку готовності виборчих дільниць. Про це повідомив радник голови облдержадміністрації, заступник керівника обласного оперативного штабу з підготовки до виборів Сергій Юхименко.

 

Сергій Юхименко додав, що 22 травня набув чинності Закон України, згідно з яким «у разі необхідності, окружна виборча комісія може збільшити склад дільничної виборчої комісії до 18 осіб (раніше дозволялося лише 9 осіб) за поданням голови відповідної окружної виборчої комісії на підставі пропозицій членів цієї комісії». Такі зміни дозволять значно поліпшити роботу комісій.

Також він наголосив, що на Дніпропетровщині продовжується створення резерву членів дільничних виборчих комісій. «Буквально кілька днів тому, ми зіткнулися з проблемою, коли члени дільничних виборчих комісій від Комуністичної партії звільнялися, аргументуючи це зняттям з виборчого процесу їх кандидата. Саме тоді ми оголосили про формування резерву членів дільничних виборчих комісій. Наразі ще один кандидат заявив про зняття своєї кандидатури на посаду Президента України. Це також може призвести до виходу його представників з членів комісії», - зазначив Сергій Юхименко.

Нагадаємо, що для того, щоб записатися в резерв членів дільничних виборчих комісій, необхідно звернутися за тел. (056) 742-70-33

Категория: Область | Просмотров: 433 | Добавил: admin
Всего комментариев: 0
avatar