Покров Воскресенье 21.01.18, 11:17
Информационный портал города Оджоникидзе - Главная
Главная » 2014 » Май » 30 » На Дніпропетровщині зарплати та соціальні виплати за травень будуть здійснені вчасно
14:25
На Дніпропетровщині зарплати та соціальні виплати за травень будуть здійснені вчасно

За останні 4 місяці Дніпропетровщина мала позитивну динаміку надходжень доходів до місцевих бюджетів. І на сьогодні ця динаміка зберігається, що відображає економічний розвиток області. Це дає можливість своєчасно сплачувати зарплату та соціальні виплати. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Станіслав Молоков.

 

Зокрема, квітневу зарплату на Дніпропетровщині бюджетники отримали достроково у зв’язку із травневими святами. Така ж динаміка буде збережена і цього місяця.

«Ми розуміємо, що кінець травня – це останні дзвоники, випускні, День захисту дітей. Батькам потрібні кошти. Ми підходимо до цієї ситуації зважено, тому будемо намагатися платити травневі зарплати бюджетникам не просто вчасно, а достроково – до 1 червня. Над цим працює і департамент фінансів облдержадміністрації, і казначейська служба», - зазначив заступник губернатора Станіслав Молоков.

Також на разі керівництвом області у зв’язку зі складною ситуацією в країні відпрацьовується питання економії бюджетних коштів. Робота проводиться з кожною організацією адресно, враховуючи специфіку та проблемні питання. При чому, економія коштів ні в якому разі не повинна впливати на виплати зарплат чи працевлаштування жителів Дніпропетровщини.

Навпаки, розуміючи складну економічну та політичну ситуацію губернатор Дніпропетровщини Ігор Коломойський у рамках Меморандуму домовився керівниками великих промислових підприємств Дніпропетровщини про підвищення заробітних плат на 20%.

«Бюджет – це баланс, який повинен бути в усьому. Це баланс взаємопорозуміння, і він на Дніпропетровщині забезпечений, що дозволяє жителям нашого регіону бути впевненими у завтрашньому дні», - наголосив Станіслав Молоков.

Він додав, що на наступному тижні пройде спільна нарада облдержадміністрації та обласної ради, під час якої буде розглянутий проект з уточнення обласного бюджету на 2014 рік. Матеріали розглянуті та відпрацьовані на профільних комісіях, а також розміщені на сайті обласної ради. Це погоджено з головою обласної ради Євгеном Удодом.

Категория: Область | Просмотров: 487 | Добавил: admin
Всего комментариев: 0
avatar