Покров Пятница 23.02.18, 21:26
Информационный портал города Оджоникидзе - Главная
Главная » 2014 » Май » 27 » На Дніпропетровщині вибори відбулися без зловживань та використання адміністративного ресурсу, - Борис Філатов
16:39
На Дніпропетровщині вибори відбулися без зловживань та використання адміністративного ресурсу, - Борис Філатов

На думку заступника голови облдержадміністрації, виборчий процес в регіоні пройшов «на відмінно». Про це він заявив під час щотижневої прес-конференції в Дніпропетровській ОДА.

«Вибори пройшли вільно та безпечно. Для цього в регіоні була проведена велика робота. Ми зустрічалися з людьми, з керівниками підприємств. Всім говорили, що ні в якому разі адміністративний ресурс не має бути застосований, - наголосив заступник губернатора. - Ми максимально виключили вплив на громадську думку. Для нас всі кандидати були рівними».

За його словами, під час виборів були незначні порушення, але це – поодинокі випадки.

«Це, напевно, були перші вибори на території Дніпропетровської області та всієї України без зловживань, без використання адміністративного ресурсу», - зазначив Борис Філатов.

Він додав, що досягти таких результатів дуже допомогли прості громадяни, волонтери, активісти.

«Міліція чітко спрацювала. Багато міліціонерів по три доби чергували на дільницях. У координації і взаємодії з усіма державними органами та установами, я вважаю, вибори ми провели «на відмінно», - підкреслив Борис Філатов.

 
Категория: Область | Просмотров: 425 | Добавил: admin
Всего комментариев: 0
avatar