Покров Воскресенье 21.01.18, 11:27
Информационный портал города Оджоникидзе - Главная
Главная » 2014 » Июнь » 5 » Міжнародний день захисту дітей в КВІ міста Орджонікідзе
12:54
Міжнародний день захисту дітей в КВІ міста Орджонікідзе

Орджонікідзевським  міським підрозділом кримінально-виконавчої  інспекції  управління  ДПтСУ у Дніпропетровській області  в рамках  відзначення  Міжнародного дня захисту дітей  було організовано проведення  зустрічі дітей, перебуваючих  на обліку  інспекції,  з   представниками  громадської  організації  м. Орджонікідзе «Територія  майбутнього».  З перших хвилин зустрічі   підлітки відчували   себе невпевнено, здавалось, що дехто з присутніх дітей  в  очікуванні  чергової лавини  виховних  процедур,   стиснувся  в маленький  клубочок, готовий  в  один момент вибухнути  лавиною  особистого виправдання.  Та  психологічна напруга  поволі почала спадати, коли  інспектор-фахівець Орджонікідзевського МП  КВІ  Ляшенко В.В. запитала: - хто з присутніх знає  з чим пов’язана     в житті суспільства   дата 01 червня, з якого часу і з якого  приводу  почали  відзначати Міжнародний День захисту дітей.  Діти самі     розповіли   про  1 червня  в їх  біографії,  а про історію  впровадження святкування Міжнародного Дня захисту дітей  розповіла інспектор.

Дітям  запропоновано    переглянути  документальний науково-популярний фільм про здоровий спосіб життя  та вплив шкідливих звичок на організм  підлітків. Дивились з цікавістю, та по завершенню перегляду, за чашкою чаю з солодощами зник  психологічний бар’єр, що розмежовував  учасників заходу,  кожен з присутніх дітей висловив свою  думку, а то і поділився особистим досвідом, підтвердивши, що  науковці  мають рацію.  

 

Представники «Території  майбутнього» – Горбенко Сергій та  Дьомін Дмитро   розповіли дітям, що в свій час теж мали бажання  відчути на собі  всі можливі перипетії долі, та по волі  Всевишнього  пропагують здоровий спосіб життя та  спрямовують  тих, хто  мав необережність здійснити в житті помилку, до право слухняної поведінки.

Категория: Город | Просмотров: 831 | Добавил: admin
Всего комментариев: 0
avatar