Покров Воскресенье 21.01.18, 11:22
Информационный портал города Оджоникидзе - Главная
Главная » 2014 » Сентябрь » 30 » ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області повідомляє
09:53
ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області повідомляє

Нововведення та останні зміни до Податкового кодексу України. Зміни до Податкового кодексу України є першим кроком до реформування економіки України. Саме про це розповідав на черговому семінарі, який відбувся сьогодні у Будинку профспілок, суб’єктам господарювання голова комісії з реорганізації, заступник начальника ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області Ігор Ломако.

На семінарі заступник начальника щиро подякував всім сумлінним платникам, які в такий важкий для країни час сумлінно сплачують податки. Детально розібравши нюанси нарахування та сплати військового збору,                 Ігор Ломако зазначив, що хоч військовий збір стягується лише з 03.08.2014 року, надходження його склали близько 70 мільйонів гривень.

Під час проведення семінару було висвітлено зміни щодо податкового обліку, складання та подання податкової звітності до контролюючих органів. Також, обговорено нову систему електронного адміністрування податку на додану вартість.

На питання, як переселенцям отримати облікову картку платника податків для себе та своєї неповнолітньої дитини, Ігор Ломако відповів: «Звертайтеся до нас і вам радо допоможуть в будь-якому територіальному органі Міндоходів у Дніпропетровській області».

 

 
Категория: Область | Просмотров: 547 | Добавил: admin
Всего комментариев: 0
avatar