Покров Воскресенье 21.01.18, 11:23
Информационный портал города Оджоникидзе - Главная
Главная » 2014 » Май » 19 » Дніпропетровська область готова до виборів Президента України
19:43
Дніпропетровська область готова до виборів Президента України

Оперативний штаб з підготовки до президентських виборів вже перевірив 1776 дільничних виборчих комісій Дніпропетровщини. Недоліки, які були виявлені під час моніторингу, усунені. Регіон готовий до проведення виборів Президента України, які відбудуться 25 травня 2014 року. Про це під час прес-конференції заявив заступник керівника оперативного штабу, радник голови облдержадміністрації Сергій Юхименко.

Протягом минулого місяця Оперативний штаб з підготовки до президентських виборів займався моніторингом дільничних виборчих комісій, яких в області створено 1776. Було проведено 10 виїзних розширених нарад, у яких взяли участь представники виборчих комісій, органів місцевої влади, які відповідають за матеріально-технічне забезпечення на місцях, довірені особи кандидатів у президенти, громадські організації. Під час цих нарад були виявлені типові проблеми на виборчих дільницях.

«Станом на 13 травня не скрізь була забезпечена телефонізація дільничних виборчих комісій, не завжди були принтери і комп'ютери, не скрізь було вирішено питання забезпечення транспортом. Були проблеми з вивісками на виборчих комісіях, - зазначив Сергій Юхименко. – На вирішення цих питань давалося 2-3 дні. Сьогодні ми вже отримали інформацію про усунення всіх тих недоліків, які ми виявили. Впродовж трьох наступних днів члени штабу без попередження будуть виїжджати на дільниці та перевіряти це».

За його словами, під час нарад багато виступаючих також говорили про вандалізм щодо реклами, яку повсюдно ламають та обмальовують, та погроми виборчих наметів (Кривий Ріг, Нікополь). Крім того, на деяких ділянках проявляються факти адміністративного тиску на виборців.

«Обласна облдержадміністрація дуже жорстко реагуватиме на всі факти прояву тиску на виборців або втручання у виборчі питання», - підкреслив Сергій Юхименко.

Крім цього, Штаб проводить роботу щодо забезпечення енергетичної безпеки та безпеки засобів зв'язку. Так, вже проведено відповідні робочі наради з Обленерго та Укртелекомом.

«Ми чітко розуміємо роботу цих служб у разі виникнення непередбачуваної ситуації. Будуть створені чергові групи, закріплені фахівці, введені додаткові трансформаторні підстанції на випадок аварії», – сказав Сергій Юхименко.

Окремо йде робота з силовими структурами.

«Сьогодні працівники силових структур закріпили за всіма окружними комісіями середній офіцерський склад, який відповідатиме за безпеку виборів, – сказав Сергій Юхименко. – За кожною окружною комісією – не нижче підполковників та полковників, за дільничними ж комісіями – лейтенантів та капітанів».

У посиленому режимі працюватимуть також робітники МНС. 23 травня вони ще раз перевірять вогнегасники та розетки. Убезпечена й підготовлена служба спецзв’язку.

«Цьогорічні вибори проходять у важких умовах, проте Дніпропетровська область готова к їх проведенню. Впевнений, що наш регіон продемонструє приклад демократичних та чесних виборів Президента України», – сказав Сергій Юхименко.

Категория: Область | Просмотров: 564 | Добавил: admin
Всего комментариев: 0
avatar