Покров Пятница 23.02.18, 21:25
Информационный портал города Оджоникидзе - Главная
Главная » 2014 » Май » 13 » Дніпропетровськ: Оперативний регіональний штаб з підготовки до виборів продовжує інспектування територій
14:55
Дніпропетровськ: Оперативний регіональний штаб з підготовки до виборів продовжує інспектування територій

Чергове виїзне засідання Оперативного регіонального штабу з підготовки до виборів Президента України пройшло у Дніпропетровській міській раді. У засіданні взяли участь представники Дніпропетровської облдержадміністрації, виконавчих органів Дніпропетровської міської ради, районних у місті рад, окружних виборчих комісій  №24, 25, 26, 27, 28, 29, довірені особи кандидатів у Президенти України та їх представники. Під час наради обговорили актуальні питання підготовки до виборів.

Як повідомив заступник міського голови Олександр Рудяк, у Дніпропетровську створено 6 територіальних виборчих округів:

  • округ №24 Амур-Нижньодніпровський район (59 звичайних та 2 спеціалізовані виборчі дільниці),

  • округ №25 Індустріальний і Самарський райони (81 звичайна та 9 спеціалізованих виборчих дільниць),

  • округ №26 Жовтневий район (61 звичайна та 8 спеціалізованих виборчих дільниць),

  • округ №27 Бабушкінський район та сел. Авіаторське (53 звичайних, 3 спеціалізовані дільниці та 1 виборча дільниця на тимчасовій основі),

  • округ №28 Кіровський та Красногвардійський райони (73 звичайних, 11 спеціалізованих виборчих дільниць та 2 виборчі дільниці на тимчасовій основі),

  • округ №29 Ленінський район (68 звичайних та 5 спеціалізованих виборчих дільниць).

Усього у місті створено 393 звичайних та 41 спеціалізована дільниця, у тому числі 3 спеціалізовані виборчі дільниці на тимчасовій основі.

В основному усі окружні та дільничні виборчі комісії забезпечені відповідними приміщеннями, обладнанням, оргтехнікою. Дільницям, які все ще мають проблеми з інвентарем чи встановленням стаціонарних телефонів надано два дні на вирішення цих питань.

Загалом на території Дніпропетровській області створено 17 окружних виборчих комісій, 1 тисячу 776 дільничних комісій, у тому числі 107 спеціалізованих. На території області сформовано 14 обласних штабів кандидатів у Президенти.

«У Дніпропетровській області створено обласний оперативний штаб з підготовки та проведення позачергових виборів Президента України. За кожним виборчим округом будуть закріплені співробітники СБУ та МВД. Позиція керівництва облдержадміністрації є однозначною: органам влади заборонено втручання у виборчий процес, для цього є окружні, дільничні виборчі комісії», - наголосив під час засідання радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації, заступник керівника обласного штабу Сергій Юхименко.

Він наголосив, що необхідно виключити будь-який адміністративний тиск, забезпечити рівні умови для усіх кандидатів у Президенти при проведенні агітаційної роботи.

Категория: Область | Просмотров: 478 | Добавил: admin
Всего комментариев: 0
avatar